Background Image

O firmie

O firmie

Nasza Firma istnieje od 2002 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, posiadamy grono zadowolonych klientów.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych oraz renowacją wszystkich rodzajów mebli. Nasza firma wykonuje również meble nietypowe, zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Bez problemu wykonamy każde zlecenie. Produkowane przez nas meble łączą w sobie estetykę i bogate wzornictwo.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje kształtów i form mebli. Staramy się urzeczywistniać wizje naszych klientów. Posiadamy w ofercie duży wybór tkanin obiciowych: skór, skajów, materiałów syntetycznych. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne, firmy oraz instytucje: szkoły, urzędy, domy pomocy społecznej, pensjonaty i hotele.

BECCO MEBLE zyskało opinię firmy rzetelnej i solidnej. Zaufało nam już wielu klientów. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług i pełne zadowolenie klientów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Powierzone zlecenia wykonujemy terminowo, fachowo i starannie, zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów.

Meble to nasza pasja, z kolei fachowość i doświadczenie firmy przekładają się na funkcjonalne rozwiązania a produkowane przez nas meble charakteryzują się niepowtarzalnym designem.

 

Z poważaniem

Radosław Dziubek

Przejdź do góry strony